Oldent Stomatologia Oldent dla Pacjenta
POLA Wiosnaświat nanotechnologiiMasy Medalrękawice oldent

Nowości

iGOS uniwersalny japoński kompozyt do odbudowy zębów na bazie żywicy
NOWOŚĆ! OliSeal F 2g ceramiczny uszczelniacz do bruzd uwalniający fluor - 74,00 zł
3x4g Filtek Z250 + 1x4g Filtek Z250 GRATIS! - 349,00 zł
Ampułkowy test biologiczny do kontroli procesu sterylizacji parą wodną w autoklawie- 5,51 zł/szt
OLICO XP ESTHETIC 4x5g + OLI BULK FILL 2g + GRATIS! - 440,00 zł

Najczęściej kupowane

Maska ochronna typ FFP2 - 18,90 zł
GC Gradia Direct 4g SUPER CENA od 109 zł !
Płyn do dezynfekcji rąk Hand Cleaner zestaw 5x 500ml - 99,00 zł
NOWOŚĆ! Maska ochronna typ przyłbica do ochrony całej twarzy - 9,90 zł !
PROMOCJA! Separator amalgamatu 899,40 zł

photo - 1

photo - 2

O nas

Przedsiębiorstwo handlowo- usługowe OLDENT powstało w 1993 roku, co pozwala nam poszczycić się jedną z najdłuższych praktyk w tej branży. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem gabinetów stomatologicznych, pracowni protetycznych i laboratoriów.

W ciągu ponad dwudziestu lat pracy, oprócz nowych zmarszczek, nabyliśmy doświadczenie i wiedzę niezbędną do tego, aby zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania i materiały stosowane w praktyce stomatologicznej i protetycznej. Zyskaliśmy również uznanie i zaufanie stomatologów, protetyków a także innych klientów nie tylko na terenie Płocka, ale również z miast okolicznych województw.

W naszym sklepie zapewniamy miłą, szybką oraz profesjonalną obsługę, zawsze służąc radą i pomocą w wyborze odpowiednich produktów.
Siedziba firmy znajduje się w Płocku, przy ulicy Padlewskiego 11, skąd dowozimy towar bezpłatnie do gabinetów na terenie Płocka i okolic, oraz wysyłamy na nasz koszt na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele dowożą również zamówione wcześniej produkty do miast Polski Centralnej, jeżdżąc w co tygodniowe trasy.

Oferta naszego sklepu stale poszerza się o najnowsze rozwiązania, materiały i urządzenia, a także tańsze odpowiedniki drogich produktów, tak abyśmy mogli spełnić oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagających klientów.

dla pacjenta

Chcąc zapewnić równie specjalistyczne zaopatrzenie dla klientów spoza branży lekarskiej, utworzyliśmy nowy dział naszej firmy: "OLDENT dla pacjenta", rozwijając asortyment naszego sklepu o profesjonalne artykuły do codziennej higieny jamy ustnej. Dział ten skierowany jest właśnie do pacjentów czyli każdego, kto pragnie utrzymać lub poprawić stan zdrowia jamy ustnej.

W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne produkty dedykowane osobom noszącym aparat ortodontyczny i borykającym się z utrudnieniami z nim związanymi, osobom cierpiącym na nadwrażliwość i krwawiące dziąsła, osobom noszącym protezy, a także produkty o działaniu wybielającym zęby oraz wiele innych.

Kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy było utworzenie sprzedaży internetowej. Mamy nadzieję, że szeroki asortyment oraz atrakcyjne ceny materiałów stomatologicznych i specjalistycznych artykułów do higieny jamy ustnej sprawią, że zakupy w naszym sklepie internetowym będą łatwiejsze i przyjemniejsze.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu, zarówno internetowego jak i stacjonarnego, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 13:00.

Zawsze służymy miłą i profesjonalną obsługą oraz fachową pomocą, udzielając rzetelnych informacji o sprzedawanych przez nas produktach i wszelkich nowościach wprowadzanych na rynek.

Zapraszamy,
Zespół OLDENT

Producenci

Copyright © 2024 Oldent - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.oldent.eu/